Radomski klub miłośników samochodów terenowych

Imprezy klubowe

RAJD O PUCHAR PREZESA 4x4RADOM

KLASYFIKACJA PO PIERWSZYM ETAPIE:

1 MIEJSCE – SIMMER/PIZZER (PAJERO I) – 100pkt
2 MIEJSCE – PĘDZĄCY/JACEK (PAJERO I) – 80pkt
3 MIEJSCE – egzekwo ROCKERS/ZIUTEK (ROCKY)
                 – MIREK/GELO (ROCKY) – 60pkt
4 MIEJSCE – egzekwo EL-MATADOR/HUAN (ROCKY)
                 – MIRON/TOMEK (PATROL GR) – 50pkt


Rekonstrukcja Powstania Styczniowego

Powstanie Styczniowe w „Leśniczówce”

„Pod rozkazami Langiewicza” to tytuł widowiska historycznego na które zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 23 stycznia o godz. 12 do Parku Leśniczówka. W scenach przypominających czasy Powstania Styczniowego wystąpi blisko 150 osób. Będą to członkowie grup rekonstrukcji historycznej z Radomia, Garbatki i Kozienice ale i Buska- Zdroju, Rzeszowa, Pińczowa czy Warszawy oraz uczniowie III LO im. Dionizego Czachowskiego (bohatera Powstania Styczniowego).   To jedyna w Polsce inscenizacja przypominająca Powstanie Styczniowe!!!

Jak zwykle zostaliśmy wezwani do wsparcia akcji a więc zapraszamy Klubowiczów i sympatyków do wzięcia udziału w tej niecodziennej imprezie.


19 Finał WOŚP

Zebraliśmy z pewnością niemałą kwotę, chociaż do dziś nie wiemy ile 😉 (ale jak się dowiemy to z pewnością napiszemy) Poszło ponad 180 porcji grochówki, były także wpłaty na jazdę po torze i z licytacji na allegro. I znowu jesteśmy dumni z tego, że dołożyliśmy „swoje trzy grosze” dla dzieciaków a to jest dla nas najważniejsze … do zobaczenia za rok.


VII Iłżecki Piknik Terenowca

16-17 czerwca 2007 zorganizowany będzie VII Iłżecki Piknik Terenowca przez Klub Miłośników Samochodów Terenowych 4x4Radom przy wsparciu: Związku Gmin „Nad Iłżanką”, Gospodarzy Gmin Chotcza, Ciepielów, Iłża i Kazanów, Nadleśnictwa w Marculach i Zwoleniu oraz Sponsorów. Impreza przygotowana z myślą o integracji środowiska off-rad’u z całej Polski będzie miała charakter rodzinnego zlotu z elementami współzawodnictwa.

W programie między innymi: jazda na orientację z elementami przeprawowymi, zabawowe konkurencje sprawnościowe dla załóg, wieczorna impreza integracyjna przy ognisku, zwiedzanie atrakcji historycznych i turystycznych regionu.

Główna Baza Pikniku będzie się znajdować w Iłży a planowane trasy przejazdu przebiegają bezdrożami na terenie Gmin: Chotcza, Ciepielów, Kazanów i Iłża – zrzeszonych w Związku Gmin „Nad Iłżanką” oraz przez wyznaczone tereny miejscowych Nadleśnictw.

Harmonogram

Sobota 16.VI.2006
do 9.00 – przyjazd, rejestracja i podział Uczestników na zespoły (teren wyznaczony w Chotczy)
od 9.30 – odprawa kierowców i pilotów, rozdanie materiałów nawigacyjnych
ok. 10.00 – wyjazd pierwszych zespołów na trasę
ok. 16.00 -grochówka „na polanie” gdzieś w lesie…
ok. 18.00 – przyjazd pierwszych załóg na teren biwaku (teren Miejsko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży) – nocleg w domkach i pod namiotami – rezerwacja miejsc przez uczestników we własnym zakresie!
ok. 20.00 – rozpoczęcie imprezy integracyjnej…

Niedziela 17.VI.2006
10.00 – pobudka i śniadanie we własnym zakresie, zwijanie biwaku, uporządkowanie terenu…
ok. 12.00 – rozdanie pamiątkowych dyplomów i pucharów i zakończenie VII IPT


WIOSNA POD NAPIĘCIEM 27-29.03.09

Witamy Wszystkich zainteresowanych.Informujemy,że ruszyły przygotowania do „Wiosny pod napięciem”,która to odbędzie się pod koniec marca na gościnnej Majdowskiej ziemi.Będzie nowa-dziewicza trasa z wieloma atrakcjami dla wymagających.Nie zabraknie mokrych odcinków ale też trawersów i ciasnych przejazdów dla zwolenników technicznej jazdy. Szczegóły będą na bieżąco umieszczane na stronie. A tymczasem zapraszamy do galerii.Znajdziecie tam pierwsze zdjęcia z układania trasy.


I Rajd Samochodów Jeep – Jeep Party Koszorów

23 – 25 czerwca 2006 I Rajd Samochodów JeepParty Koszorów

I rajd samochodów JEEP Najbliższe Jeep Party odbędzie się na terenach wsi Koszorów, ( na wszystkich mapach jest KOSZARÓW Scenariusz imprezy: Piątek (23.06.06) Przyjazd uczestników; zapraszam praktycznie od samego rana. Plombowanie kart przejazdu w samochodach zgodnie z uprzednimi zapisami.

O godzinie 21:00, o ile będą chętni, odbędzie się odcinek nocny ( raczej dla samochodów z dobrym oświetleniem i dość dobrym wyposażeniem) „za przewodnikiem”. Oczywiście Ci, którzy nie pojadą na odcinek nocny będą się integrować we własnym zakresie. Sobota (24.06.06) Godzina 9.30-10.00 odprawa Każda załoga dostanie oddzielnego roadbook’a zgodnie z wybraną wcześniej klasą/trasą przejazdu.

Na trasie będą próby z pieczątkami do zdobycia oraz znaki do odnalezienia. Wszystkie punktowane, wartościowe nagrody rzeczowe za pierwsze 3 miejsca w każdej klasie. Wartościowe nagrody rzeczowe za pierwsze 3 miejsca w każdej klasie Niedziela (25.06.06) Do 10tej pakowanie i wyjazd całą kolumną na tor off-road w Radomiu. Parada przez centrum Radomia, jako, że jesteśmy wpisani w kalendarz imprez promujących Dni Radomia 2006.

Na torze odbędzie się prezentacja uczestników uczestników ich samochodów ( dla chętnych) oraz przejazdy czasowe i sprawnościowe. Pierwsze 3 miejsca zostaną oczywiście odpowiednio nagrodzone.


ZAPRASZAMY NA RAJD IPA !!!

IPA to największa międzynarodowa organizacja policyjna na świecie zrzeszająca ponad 383 tys. policjantów w 60 krajach. To krajowe i międzynarodowe wyjazdy i szkolenia, spotkania sportowe i turystyczne. 9 – 10 września 2006 zapraszamy na II Międzynarodowy Rajd Samochodów Terenowych „IPA OFF-ROAD POLAND 2006”. Impreza organizowana pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyrzenia Policjantów IPA.

Kunkurencje w dwóch klasach: turystycznej (przede wszystkim nawigacja według road-book’ów i map) i sportowej (naprawdę trudne elementy przeprawowe – zdobywanie pieczątek), osobno dla samochodów terenowych i quadów.


SZTOLNIA 2008 – 12-14 WRZEŚNIA

Impreza dla prawdziwych twardzieli !!! . elementy przeprawy w naszym stylu. nocleg pod lasem . jedzenie do „upolowania”. Prawdziwy obóz przetrwania, bez prysznicy, ciepłego łóżka, kołderki. Wieczorna integracja w warunkach polowych bez względu na pogodę .